با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نوروز جنب و جوش و فعالیت مردم شدت می گیرد و همه به دنبال انجام فعالیت های آخر سال خود هستند. یکی از کارهای اصلی مردم در این زمان خرید مایحتاج ضروری برای پذیرایی از مهمانان در ایام عید می باشد. در این میان آجیل پای ثابت همه مهمانی ها است. خرید آجیل یکی از برنامه های اصلی خانواده های ایرانی در بهبهه ی پایان سال می باشد. اما با توجه به گرانی های اخیر یکی از دغدغه های مردم آگاهی از قیمت آجیل شب عید ۹۹ می باشد که با آگاهی از قیمت ها بتوانند خرید مطمئن تر و به صرفه تری داشته باشند. ما در این مقاله می خواهیم قیمت آجیل شب عید را برای شما عزیزان بیان کنیم.

تقریبا طی یکی دو سال اخیر شاهد تورم بسیاری در اکثر اقلام ضروری مردم بوده ایم. طبیعتا در قیمت آجیل نیز این تورم خود را نشان داده است. همین موضوع باعث شده است مردم در مورد خرید آجیل عید با احتیاط بیشتری عمل کرده و به قیمت آجیل شب عید حساس باشند. اما گروه آجیل و خشکبار برادران حسینی همواره تلاش خود را کرده است تا با ارائه راهکارها و پیشنهادات مختلف، تمامی اقشار بتوانند از  خرید آجیل شب عید ۹۹ بهره مند شوند.

یکی از این راهکارها ارائه سبدی از محصولات مختلف با قیمت های مختلف بوده که باعث شده تمامی افراد با بودجه های مختلف بتوانند از  آجیل شب عید استفاده کنند. موضوع مهم در این مورد توجه به کیفیت آجیل بوده که اولویت اول مجموعه آجیل و خشکبار برادران حسینی می باشد. یعنی در عین اینکه قیمت محصولات مناسب باشد از بالاترین کیفیت نیز برخوردار باشند. به طور مثال برای خرید آجیل شب عید شما می توانید از آجیل معمولی با قیمت ۵۲۵۰۰ تومان برای هر کیلو آجیل تا آجیل مغز با قیمت ۱۹۳۵۰۰ تومان برای هر کیلو استفاده نمایید.

 

خرید و قیمت آجیل شب عید 99

قیمت آجیل شب عید ۹۹:

در این بخش به بیان قیمت های آجیل شب عید به تفکیک هر دسته خواهیم پرداخت. طبیعتا با توجه به شرایط موجود قیمت ها دچار تغییر می شوند. اما برای آگاهی از قیمت های به روز محصولات به صفحه قیمت آجیل مراجعه نمایید.

قیمت انواع آجیل شب عید ۹۹: (به روز رسانی ۲۷/۱۱/۹۸)

در فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار برادران حسینی طیف مختلفی از آجیل به فروش می رسد که دست خریداران برای خرید آجیل شب عید بسیار باز می باشد. قیمت آجیل شب عید ۹۹ در جدول زیر مشخص شده است. قیمت ها بر اساس هر واحد یک کیلوگرم محاسبه شده است.

 

 

قیمت آجیل مغز قیمت
آجیل شیرین یلدا ۱۴۹٫۷۰۰ تومان
آجیل مغز خام ۱۷۱٫۸۰۰ تومان
آجیل پنج مغز سفارشی ۱۸۱٫۰۰۰ تومان
آجیل مغز سنتی ۱۸۸٫۸۰۰ تومان
آجیل مغز کچاپ ۱۹۳٫۵۰۰ تومان
آجیل هفت مغز ۱۳۹٫۵۰۰ تومان

 

قیمت آجیل تخمه دار قیمت
آجیل مخلوط ۵۲٫۵۰۰ تومان
آجیل سفارشی ۱۲۷٫۸۰۰ تومان
آجیل ممتاز ۹۴٫۰۰۰ تومان
آجیل ممتاز اقتصادی ۷۵٫۵۰۰ تومان

 

قیمت انواع مغز آجیل شب عید ۹۹: (به روز رسانی ۲۷/۱۱/۹۸)

مغزها جزئی جدایی ناپذیر از آجیل شب عید هستند. برخی از مشتریان تمایلی به استفاده از آجیل های مخلوط شب عید ندارند و می خواهند خودشان مغزهای مورد علاقه خود را انتخاب کنند. مجموعه آجیل و خشکبار برادران حسینی برای این دست از مشتریان عزیز نیز، با کیفیت ترین مغزها را فراهم کرده است. قیمت انواع مغز آجیل شب عید ۹۹ در جدول زیر قابل مشاهده است.

قیمت انواع پسته قیمت
پسته احمد آقایی خام ۱۲۸٫۰۰۰ تومان
پسته احمد آقایی ۱۲۸٫۰۰۰ تومان
پسته احمد آقایی زعفرانی ۱۳۳٫۰۰۰ تومان
پسته اکبری دستچین ۱۴۷٫۰۰۰ تومان
پسته اکبری ۱۳۲٫۰۰۰ تومان
پسته اکبری دستچین خام ۱۴۷٫۰۰۰ تومان
مغز پسته خام ۲۴۰٫۰۰۰ تومان
مغز پسته نمکی ۲۴۷٫۲۰۰ تومان
پسته احمد آقایی نمکی ۱۳۱٫۹۰۰ تومان
پسته اکبری دستچین نمکی ۱۵۱٫۴۰۰ تومان
پسته بادامی ۱۱۲٫۰۰۰ تومان

 

قیمت انواع بادام قیمت
بادام منقا شور ۱۰۸٫۸۰۰ تومان
مغز بادام خام ایرانی ۱۶۸٫۳۰۰ تومان
مغز بادام درختی درشت شور ۱۴۶٫۵۰۰ تومان
مغز بادام نمکی ایرانی درشت ۱۷۳٫۴۰۰ تومان
بادام زمینی با پوست خام ۲۸٫۰۰۰ تومان
بادام زمینی با پوست شور ۲۸٫۰۰۰ تومان
بادام هندی تفت سنتی ۱۸۳٫۲۰۰ تومان
بادام هندی خام ۱۷۷٫۰۰۰ تومان
بادام هندی درشت ۱۸۸٫۰۰۰ تومان
بادام هندی ریز ۱۷۷٫۰۰۰ تومان
بادام هندی زعفرانی ۱۹۳٫۰۰۰ تومان
بادام هندی کچاپ ۱۸۲٫۰۰۰ تومان
مغز بادام زمینی ریز ۲۷٫۰۰۰ تومان
مغز بادام زمینی آستانه ۳۸٫۵۰۰ تومان
مغز بادام زمینی کچاپ ۴۰٫۰۰۰ تومان
مغز بادام زمینی پوست کنده خام ۳۵٫۰۰۰ تومان
مغز بادام زمینی پوست کنده طعم دار ۳۷٫۰۰۰ تومان
مغز بادام درختی نمکی ۱۵۰٫۹۰۰ تومان
بادام منقا خام ۱۰۳٫۳۰۰ تومان
بادام برزیلی ۴۶۴٫۰۰۰ تومان

 

قیمت انواع فندق قیمت
فندق با پوست خام ۵۸٫۰۰۰ تومان
فندق با پوست شور ۶۰٫۰۰۰ تومان
مغز فندق شور ایرانی ۱۶۱٫۰۰۰ تومان
مغز فندق خام ایرانی ۱۴۸٫۵۰۰ تومان

 

قیمت انواع گردو قیمت
گردو با پوست ایرانی ۶۸٫۰۰۰ تومان
مغز گردو ایرانی ۱۴۴٫۰۰۰ تومان

 

تاکنون از قیمت آجیل شب عید ۹۹ آگاهی پیدا کردیم. حالا می خواهیم نکاتی را برای خرید هر چه بهتر آجیل شب عید خدمت شما بیان می کنیم.

همان طور که مشخص شد در بهبهه پایان سال تب خرید آجیل داغ است. به همین دلیل ممکن است برخی از سودجویان به دنبال فروش محصولات قدیمی خود باشند. پس در درجه اول از فروشگاه های معتبر و مطمئن آجیل مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

در مرحله بعد به نکاتی که در ادامه بیان می شود توجه داشته باشید تا یک خرید آجیل مناسب داشته باشید و جلوی مهمانانتان سرافراز باشید.

یکی از نکات مهم در هنگام خرید آجیل عید توجه به ذائقه خودتان و مهمانانتان می باشد. اگر از این ذائقه آگاهی ندارید می توانید از مغزها و آجیل های محبوب استفاده کنید. پسته، فندق و بادام زمینی جزء مغزهای همیشه محبوب هستند. در کنار این ها می توانید کمی میوه خشک یا چیپس میوه هم اضافه کنید که می تواند تکمیل کننده آجیل شب عید شما باشد.

نکته آخر نیز توجه به مقدار آجیلی است که می خواهید بخرید. هر فرد به طور تقریبی بین ۴۰ تا ۵۰ گرم آجیل مصرف می کند. اگر حدود ۲۰ نفر مهمان داشته باشید باید تقریبا یک کیلو آجیل شب عید تهیه کنید. اما این موضوع هم به مهمانان شما بستگی دارد.

برای آگاهی از قیمت دقیق و به روز آجیل و خشکبار به صفحه قیمت آجیل مراجعه نمایید.