کیوی خشک بسته ای

وزن خالص:100 گرم

64,100 تومان

خرید کیوی خشک بسته ای

میوه خشک چیست ؟

از آنجا که نگه‌داری میوه‌ی تازه همیشه میسر نبوده ، لذا انسان همواره دنبال راهی برای نگه‌داری طولانی‌ مدت میوه‌ها بوده است .

ميوه خشک شده را مى توان براى مدت بسيار طولانى تر از ميوه هاى تازه نگهدارى كرد و به ويژه در سفرهاى طولانى كه يخچال در دسترس نيست ميوه خشک شده مى تواند يك ميان وعده مفيد باشد.

کیوی میوه ای است که تاریخچه اش به جنوب چین بر میگردد و میوه ی بومی چین است. طبع این میوه سرد است و  میوه ای سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است.

کیوی سرشار از کربوهیدرات، پروتئین، و موادمعدنی همچون آهن، کلسیم، پتاسیم، سدیم، منیزیم، منگنز، روی ، فسفر، و سرشار از ویتامین C و ویتامین های K، E، B9، B6، B5،B3 ، B2، B1 می باشد.

کیوی با دارا بودن حجم بالای ویتامین C، جذب آهن را در بدن بالا می برد و به همین دلیل توصیه می شود افراد مبتلا به فقر آهن، بیشتر از این میوه استفاده کنند.

کیوی ایده آل ترین میوه در رویارویی و مقابله با بیماری های عصر حاضر است. حجم بالای ویتامین C موجود در آن، از کیوی میوه ای برای مقابله با اضطراب و حالات عصبی ساخته است.

کیوی استرس را کاهش می دهد بطوریکه مصرف آن به ما این امکان را می دهد تا احساسی بهتر و برای رویارویی با مشکلات و موانع زندگی روزانه، قوی تر باشیم.

پزشکان توصیه می کنند که اگر قصد رفتن به یک مصاحبه استخدامی و یا یک جلسه مهم را دارید، حتماً قبل از آن کیوی میل کنید.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط