چیپس نارگیل

اتمام موجودی
  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید چیپس نارگیل

درخت نارگیل یکی از زیباترین و بزرگترین درخت هایی است که به صورت قائم و بدون انشعابات رشد می کند. این گیاه ابتدا در جنوب آسیا کشت شده، اما در حال حاضر درخت نارگیل در تمام مناطق استوایی وجود دارد. نخل نارگیل در خاک های ماسه ای، دارای نمک، نور خورشید بسیار زیاد و بارندگی های منظم رشد می کند که این موضوع علت تجمع این گیاه در نواحی ساحلی را توضیح می دهد.

نارگیل از آن دسته محصولاتی است که علاوه بر اینکه میان وعده ای خوب و مفید برای همگان بوده، توصیه می شود آن را در برنامه رژیم غذایی نیز قرار دهید. میوه نارگیل را به چیپس نارگیل تبدیل کرده اند تا دسترسی به آن آسان و راحت باشد.

چیپس نارگیل جزء تنقلاتی است که در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه مورد استفاده قرار می گیرد و تشکیل دهنده ی زیبایی بخشی از ظرف آجیل می باشد. زیبایی از این نظر که با چیپس نارگیل می توان رنگ سفید را به آجیل مخلوط خود اضافه کنید چراکه کمتر میوه ای در آجیل پیدا میشود که رنگ آن سفید باشد.

خواص چیپس نارگیل

زنان به 25 گرم فیبر و مردان به 38 گرم فیبر نیاز دارند که فیبر موجود در چیپس نارگیل این مقدار را برای بدن فراهم آورده و همچنین به سلامت قلب، پیشگیری از آلزایمر، درمان کم خونی، جلوگیری از آرتروز، کاهش خطر سرطان و به بهبود عملکرد مغز کمک می کند. سلیسیم موجود در چیپس نارگیل نیز سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند که باعث می شود خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها از بین برود.

 

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط