چیپس زنجبیل

321,100 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید چیپس زنجبیل

زنجبیل یک گیاه خوراکی است که معمولا به عنوان ادویه، چاشنی و گیاه دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. که تاریخچه ی آن به 5000 سال پیش بر می گردد یعنی زمانی که مردم هند و چین باستان از ریشه ی گیاهان برای درمان بیماری ها استفاده می کردند. در فارسی به آن " ژنگویر" نیز  می گویند. به دلیل طعم و بوی دلپذیر و تندی که دارد بسیاری از افراد آن را به صورت خام نیز مصرف می کنند اما به مرور زمان و بسته به نیاز و برای ماندگاری بیشتر، آن را خشک کردند.

چیپس میوه یک روش ابداعی جدید برای دل نشین تر کردن طعم این گیاه است. تکه های زنجبیل برای اینکه به صورت چیپس میوه در بیایند شکر اندود می شوند یعنی برای مدت طولانی در شکر قرار می گیرند. این امر باعث می شود که طعم تند زنجبیل کم تر و عطر آن بیشتر شود و از طرفی سبب ماندگاری بیشتر زنجبیل خواهد شد.

طعم قالب در چیپس میوه زنجبیل شیرین است و به مرور عطر و طعم زنجبیل بیشتر نمایان می شود. این نوع میوه ی خشک شده به ما این امکان را می دهد با طعمی جدید و با چاشنی شیرینی این گیاه پر خاصیت را میل کرده و از فواید بی نظیر آن بهره مند شویم.

از خواص زنجبیل می توان به تاثیر قابل ملاحظه آن بر روی پوست اشاره کرد. این گیاه به دلیل خاصیت ضد باکتریایی ای که دارد بهترین روش برای درمان آکنه است. همچنین برای درمان سرما خوردگی و آنفولانزا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط