برگه هلو

اتمام موجودی
  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید برگه هلو

برگه هلو از خشک کردن میوه هلو تهیه می شود. افرادی که به زیبایی خود به ویژه سلامت پوست و مو اهمیت می دهند از طرفداران سفت و سخت این میوه و برگه آن هستند. ویتامین C, B1 و اسید کلوژنیک و آهن موجود در هلو به کلاژن سازی و در نهایت جوان ماندن پوست و رفع و جلوگیری از چین و چروک کمک می کند.


همچنین آهن موجود در هلو به جریان بهتر خون کمک کرده و تقویت فولیکول های مو را به همراه داشته، در نتیجه رشد مو ها نیز افزایش می یابد.

خواص برگه هلو:

وجود مقادیر زیاد ویتامین K و آهن در برگه هلو، برای سلامت قلب ضروری است؛ خطر لخته شدن خون را کاهش داده و در نتیجه در صد حمله قلبی نیز کم می شود. برگه هلو غنی از پتاسیم بوده و به پاکسازی کبد کمک کرده و از ایجاد سنگ های کلیوی جلوگیری می کند. همچنین هلو یکی از قوی ترین سم زدا ها می باشد و پاکسازی کبد، روده، معده و کلیه ها را به خوبی انجام می دهد. برگه هلو به دلیل داشتن مقدار فراوان فسفر، سیستم عصبی را تقویت کرده و مانع بروز اختلالات عصبی می شود. برگه هلو منبع غنی از پتاسیم می باشد که این پتاسیم از گرفتگی عضلات و خستگی جلوگیری و آن را از بین می برد. وجود مقدار زیادی بتاکاروتن در برگه هلو به بینایی هرچه بهتر کمک کرده و از بیماری شب کوری نیز جلوگیری می کند.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط