آلو شمس طرقبه دستچین

این محصول بطور آفتابی خشک می شود.

اتمام موجودی
  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید آلو شمس طرقبه دستچین

آلو از آن دسته خشکباری است که با استفاده از آن غذا های خوش طعم و دلپذیری پخت می شود. آلو شمس در خراسان و به طور انحصاری در طرقبه کشت می شود و به صورت نیمه آفتابی خشک می شود.
آلوی بخارا از بین برنده حالت تهوع، و ضد سر درد و تب است. آلو با توجه به طبع سرد و خاصیت ملین بودنش برای یبوست درمانی قطعی است و سلامت کبد را به همراه دارد. آلو دارای ویتامین سی می باشد که سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و بدن را از التهاب و عفونت ها پاکسازی می کند. آلوی بخارا حاوی آنتی اکسیدان است که باعث می شود کلسترول خون اکسید نشود و این خطر از رگ های قلبی و عروقی دفع شده و قلب در برابر بیماری ایمن شود. آلو همچنین از بالا رفتن کلسترول خون جلوگیری می کند و مانع سکته قلبی می شود. آلو برای افرادی که دارای قند خون بالا و دیابت می باشند نیز توصیه می شود.
آنتی اکسیدان موجود در آلو از سرطان های سینه، روده و دستگاه تنفس پیشگیری می کند و از پیشرفت سلول های سرطانی نیز جلوگیری می کند.
با توجه به وجود خاصیت جذب آهن در آلو و فراوانی ویتامین سی گردش خون در بدن بهبود پیدا کرده و فرد دچار کم خونی نمی شود. ترکیبات فنولی موجود در آلو سلامت استخوان ها را تضمین می کند و روند پوکی استخوان را متوقف می سازد. این نوع ترکیب همچنین در استخوان سازی مفید است و توصیه می شود در سنین رشد آلو مصرف گردد.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط