تزئین سفره شب یلدا

آجیل یکی از دوست داشتنی ترین خوراکیهای شب یلداست که به دلیل تنوع زیاد و رنگها و شکلهای طبیعی به راحتی می توان با کمی خلاقیت ، آنها را به روش دلخواه تزئین کرد. اگر تزئین آجیل شب یلدا با ظرافت و سلیقه صورت گیرد، رنگ های گوناگون آجیل در سینی حسابی خودنمایی می کنند و هر چه سینی آجیل متنوع تر باشد، ظروف زیباتری خواهید داشت که مهمان های شما را به وجد می آورد و به طرح آجیل شما زیبایی بیشتری می دهد.

تاثیر ترکیب رنگ و هارمونی رنگی که در میان آجیل ها وجود دارد را نیز نباید نادیده گرفت؛ آجیل ها به عنوان خوراکی های خوشمزه رنگ های گرم را بیشتر جلوه می دهند و قطعا رنگ قرمز، رنگ اصلی تم یلدا و میانگین رنگ های آجیلهاست. استفاده از رنگ قرمز در تزئین سفره شب یلدا عامل انگیزشی و ترغیب کننده نیز هست و اگر با رنگهای سفید و بنفش و نارنجی ترکیب شود، هماهنگی آرامش بخش و چشم نوازی را ایجاد خواهد کرد.

 

 

به این منظور می توانید از سایر اشیای تزئینی در کنار ظروف آجیل هم استفاده کنید. در اینترنت ایده های متنوعی برای تزئین آجیل می توانید بیابید، از روشهای سنتی تا طرحهای اسلیمی و حتی دیزاین های مختلف فانتزی و جذاب؛ اما اگر به دنبال متفاوت ترین و جدیدترین ایده ها برای تزئین آجیل شب یلدا هستید، می توانید از ایده های وبسایت آجیل و خشکبار برادران حسینی استفاده کنید. فقط کافی است از دفترچه ی تزئین شب یلدایی که برادران حسینی برای مشتریان خود طراحی نموده استفاده کنید.

ضمنا مدل هایی هم برای تزئین سفره های سنتی و زیبا موجود هست که میتوانید از طریق این لینک  به آن دسترسی داشته باشید. شما می توانید از این ایده ها استفاده کنید و در طرح های خود اعمال کنید.

همچنین هندوانه شب یلدا یکی از میوه هایی هست که با کمی آموزش می توان روی آن حکاکی کرد و سفره رنگین تر و دلچسب تری را به ارمغان بیاورید برای دسترسی از انواع طرح های جدید می توانید به این لینک سر بزنید.