چای سیاه

781,300 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید چای سیاه

مزایای مصرف و خرید چای سیاه

خرید چای سیاه و مصرف آن خواص و فواید بسیاری دارد که در حفظ سلامت بدن بسیار مقوی است.

ضد سرطان

چای سیاه دارای ترکیبات پلی فنول است که پلی فنول­ها آنتی اکسیدان­های قوی هستند. رادیکال­های آزاد موجود در سلول­های بدن با پلی فنول­ها از بین می­روند و خطر ابتلا به سرطان را کاهش می­دهد.

کاهش کلسترول

در بدن انسان دو نوع کلسترول وجود دارد که یکی مفید و دیگری مضر است. مصرف و خرید چای سیاه موجب کاهش کلسترول مضر و افزایش کلسترول مفید می­شود و تعادل را بین این دو برقرار می­کند. حفظ تعادل و افزایش کلسترول مفید مانع از سکته قلبی و مغزی و بروز بیماری­های قلبی و عروقی می­شود.

ضد استرس

مصرف چای سیاه درکاهش استرس نقش اساسی دارد و موجب آرامش اعصاب و کاهش اضطراب می­شود.

انرژی بخش

چای سیاه دارای مقدار قابل توجهی کافئین است که مصرف و خرید چای سیاه در بالا بردن سطح انرژی تاثیر به سزایی دارد. نوشیدن چای سیاه باعث از بین رفتن احساس خستگی و سردرد می­شود.

ضد باکتری

چای سیاهدارای آنتی اکسیدان­های قوی است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می­شود. افزایش قوای سیستم ایمنی بدن باعث مصونیت از آنفولانزا، هپاتیت و تمامی بیماری­های ویروسی می­شود. حتی در هنگام سرماخوردگی با مصرف چای سیاه، علایم بیماری کاهش می­یابد.

سلامت استخوان­ها

مصرف و خرید چای سیاه سطح فلاونوئیدی بدن را افزایش می­دهد و کلسیم مورد نیاز بدن را تامین می­کند. کلسیم و فلاونوئید اثرات مثبتی بر بدن می­گذارند و مانع از شکستی و پوکی استخوان­ها می­شوند. از مزایای چای سیاه می­توان به کاهش خطر ابتلا به ورم مفاصل اشاره کرد.

 

چای سیاه چه زمانی باید مصرف شود؟

استاندارد میزان مصرف چای سیاه در روز بین 1 تا 2 لیوان می­باشد. برای افرادی که قبل یا بعد از غذا چای می­نوشند، توصیه می­شود جهت جذب آهن غذا، حتما چای سیاه دو ساعت قبل یا بعد از غذا مصرف شود.

محصولات وابسته

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط