چای به

222,500 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید چای به

مزایای مصرف و خرید چای به

خرید چای به و مصرف آن خواص و فواید بسیاری دارد که در حفظ سلامت بدن بسیار مقوی است.

تنظیم فشار خون

چای به دارای مقدار قابل توجهی از ترکیبات پلی فنولیک است. این ترکیبات در بدن عملکرد هیپوگلایسمیک دارد و موجب کاهش فشار خون می­شود. کاهش فشار خون و تنظیم فشار خون، خطر ابتلا به بیماری دیابت را کاهش می­دهد و سلامت بافت­های کبدی را حفظ می­کند. تنظیم فشار خون، خطر ابتلا به اختلالات عروقی و قلبی را کم می­کند.

بهبود عملکرد دستگاه گوارش

مصرف و خرید چای به، موثر در درمان اسهال، ورم روده بزرگ و تنبلی روده است. چای به با تقویت معده، خطر ابتلا به اسهال خونی و ساده و ورم حاد روده­ها را کاهش می­دهد.

ضد التهاب

چای به دارای مقدار قابل توجهی ویتامین C است که با بالا بردن سطح سیستم ایمنی بدن، در درمان بیماری­های التهابی بسیار موثر است.

ضد سرطان

چای به دارای میزان بالایی از آنتی اکسیدان است که نوشیدن آن عاملی قوی جلوگیری از ابتلا به سرطان بخصوص سرطان روده بزرگ است.

ضد استرس

مصرف چای به،درکاهش استرس نقش اساسی دارد و موجب آرامش اعصاب و کاهش اضطراب می­شود.

کاهش کلسترول

در بدن انسان دو نوع کلسترول وجود دارد که یکی مفید و دیگری مضر است. مصرف و خرید چای به موجب کاهش کلسترول مضر و افزایش کلسترول مفید می­شود و تعادل را بین این دو برقرار می­کند. حفظ تعادل و افزایش کلسترول مفید مانع از سکته قلبی و مغزی و بروز بیماری­های قلبی و عروقی می­شود.

ضد ویروس

چای بهسرشار از فنول­ است و با خواص آنتی اکسیدان موجود در آن، بدن را در مقابل بیماری­های ویروسی و سرماخوردگی ایمن می­کند.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط