نخود ریز دو آتشه

94,900 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید نخود ریز دو آتشه

نخود از آن دسته تنقلاتی است که طعم دلنشین و ساده اش را نمی توان دست کم گرفت. تفاوت این نخود با نخود دو آتشه در اندازه آن و قیمت به صرفه و اقتصادی آن است. این نوع نخود در دو مرحله همراه با نمک تفت می خورد. ویتامین A موجود در نخود به سلامت و بینایی هرچه بهتر چشم کمک شایانی می کند.
نخود دارای میزان زیادی منگنز می باشد که برای رفع چین و چروک صورت و جوانسازی و زیبا سازی پوست کمک بسیاری می کند. از خواص بسیار مورد توجه نخود میتوان به تضمین سلامت قلب و کاهش بیماری های قلبی و عروقی و جلوگیری و کاهش خطر سکته قلبی، اشاره کرد.
افرادی که دچار کم خونی هستند، نخود مصرف کنند؛ کمبود آهن در بدن به کم خونی منجر می شود، وجود آهن سرشار در نخود کمبود آهن را جبران کرده و به دنبال آن کمبود خون نیز درمان شده است و علاوه بر این باعث بهبود انتقال اکسیژن به سایر اعضا شده و این انتقال به موقع و خوب اکسیژن باعث بهبود سیستم ایمنی بدن می شود. نخود حاوی مواد معدنی مفید برای بدن از جمله پتاسیم، فسفر، کلسیم، روی و اسید فولیک می باشد. پروتئین موجود در نخود به علاوه منگنز آن از سفید شدن و ریزش مو جلوگیری می کند. کلسیم و آهن موجود در نخود به سلامت بافت استخوان ها کمک کرده و از پوکی استخوان نیز جلوگیری می کند.
نخود به دلیل اندازه کوچکی که دارد، حمل آن با سهولت انجام می شود و میتوانید از آن به عنوان تنقلات در محل کار یا محل تحصیل استفاده کنید.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط