نخود دو آتشه شور

128,100 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید نخود دو آتشه شور

اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه از خوردن نخود امتناع می کردید و طعم آن را دوست نداشتید، ما برای شروع و تغییر نظر شما نخود دو آتشه شور را پیشنهاد می کنیم. این نوع نخود در دو مرحله همراه با نمک تفت می خورد.
ویتامین A موجود در نخود به سلامت و بینایی هرچه بهتر چشم کمک شایانی می کند. آهن موجود در نخود به حمل بهتر اکسیژن در بدن کمک کرده در نتیجه سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد. نخود دارای میزان زیادی منگنز می باشد که برای رفع چین و چروک صورت و جوانسازی و زیبا سازی پوست کمک بسیاری می کند. از خواص بسیار مورد توجه نخود میتوان به تضمین سلامت قلب و کاهش بیماری های قلبی و عروقی و جلوگیری و کاهش خطر سکته قلبی، اشاره کرد. افرادی که دچار کم خونی هستند، نخود مصرف کنند؛ کمبود آهن در بدن به کم خونی منجر می شود، وجود آهن سرشار در نخود کمبود آهن را جبران کرده و به دنبال آن کمبود خون نیز درمان شده است و علاوه بر این باعث بهبود انتقال اکسیژن به سایر اعضا شده و این انتقال به موقع و خوب اکسیژن باعث بهبود سیستم ایمنی بدن می شود. علاوه بر این وجود آهن در نخود برای کسانی که دارای ناخن های شکننده یا ریزش مو هستند بسیار مفید بوده و می توانند نخود را در برنامه روزانه به عنوان تنقلات قرار داده و مصرف کنند.
به افرادی که دچار فشار خون بالا هستند توصیه می شود از این نوع نخود استفاده نکنند و به جای آن نخود خام و یا نخود دو آتشه بی نمک به آن ها پیشنهاد می شود.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط