آجیل مغز

320,600 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید آجیل مغز

آجیل هفت مغز در واقع مجموعه ای از مغز های تازه و باکیفیت به علاوه ی برخی از میوه های خشک شده ی شیرین است. این آجیل خوش طعم شامل مغز پسته، مغز بادام درختی درشت، مغز گردو، مغز بادام هندی، مغز فندق، بادام زمینی طعم دار و طعم شیرین چیپس میوه به همراه کشمش پیکامی می باشد.

تنوع این آجیل مخلوط بسیار بالاست و با امتحان کردن هر کدام از اجزای آن طعم متفاوتی از مغزها را تجربه می کنید. ترکیب این طعم های لذت بخش تجربه ی جدید از مزه ی آجیل را برای شما به همراه خواهد داشت. این مخلوط سالم یکی از بهترین میان وعده هاست که می توانید در رژیم غذایی روزانه ی خود جای دهید؛ به علاوه از آجیل مخلوط هفت مغز می توانید جهت پذیرایی در انواع مهمانی ها و دورهمی ها استفاده کنید.

از جمله املاح معدنی و ویتامین هایی که در این مخلوط خوش طعم یافت می شود می توان به آهن، فسفر، کلسیم، روی، مس، پتاسیم، منگنز، انواع ویتامین های A، B و E و همین طور آنتی اکسیدان و انواع پروتئین ها و اسید های چرب غیر اشباع اشاره کرد که وجود هر کدام از موارد ذکر شده برای حفظ سلامت بدن ضروری و حیاتی بوده و از ابتلا به انواع بیماری های نیز جلوگیری می کند.

از جمله ویتامین های این مخلوط آنتی اکسیدان فراوان آن است که یک ماده ی جادویی برای پیش گیری از سرطان محسوب می شود. به همین دلیل مصرف منظم این ترکیب از بیماری های مزمنی مثل بیماری های قلبی، بیماری های کلیوی و دیابت پیشگیری خواهد کرد.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط