شکلات فانتزی 

شکلات فانتزی

دنیای شکلات ها، دنیایی است پر از شیرینی و پر از انرژی. شکلات ها نه فقط محبوب دل بچه ها که برای بزرگسالان هم شیرینی خوشمزه و دلپذیری محسوب می شوند. ریشه کلمه شکلات به معنی چیزی است که در آن از دانه کاکائو استفاده شده ، می باشد. شکلات ها و تافی ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها شکلات های فانتزی هستند.

امروزه با پیشرفت سریع تکنولوژی و فناوری های نوین، عرصه شکلات سازی هم دچار تغییر و تحول شده و در طراحی و ایجاد مزه های جدید در آنها نهایت دقت و نوآوری شکل گرفته است.

امروز دیگر فقط شکلاتها به اشکال تخته ای و چهارگوش در بازار نیستند و انواع و اقسام طرح های متنوع را می توانید برای آنها بیابید. آنهم با توجه به سلیقه و پسند خودتان.

شکلات های فانتزی در حقیقت شکلاتهایی با اشکال بسیار زیبا هستند که علاوه بر طعم خوب، داشتن ظاهر جذاب هم به انتخاب آنها بسیار کمک می کند.

خرید شکلات فانتزی می تواند برای شرکت در یک مهمانی و یا دورهمی، جاذبه میز مهمانی را دوچندان کند.

 با به کار بردن انواع مغزها، در شکلات های فانتزی طعم و مزه آنها متنوع تر شده و هر شخصی با توجه به طعم و شکل دلخواه خود می تواند آنها را انتخاب کند

البته موردی که نباید فراموش کنید این است که در خوردن شکلات ها از هر نوعی که هستند، افراط نکنید. کالری زیاد و شیرینی فراوانی که در شکلات ها به کار می رود می تواند برای بدن مشکلات و دردسرهایی را بوجود آورد. در ارتباط با مصرف شکلات توسط بچه ها هم همین قدر حساس باشید. مخصوصا شکلات های فانتزی که ظاهری بسیار مورد پسند کودکان دارند.