خرما شکلاتی

319,000 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید خرما شکلاتی

خرید خرما شکلاتی

در ایام قدیم، مردم از تنقلات سالم استفاده می­کردند و از نقل و نبات خبری نبود. این روزها تنقلات ناسالم که همگی از شکر ساخته شده­اند، متاسفانه بین افراد طرفدار پیدا کرده است که به مرور باعث افزایش وزن می­شود و مشکلات اضافه وزن و چاقی را به همراه دارد. یکی از دلایل بروز آلزایمر استفاده بیش از حد از محصولات حاوی شکر است.

خوشبختانه تنقلات سالم با ترکیبات جذاب در فروشگاه­ها به چشم می­خورد. یکی از تنقلات سالم خرما شکلاتی  است که با ترکیبات سالم و خوشمزه توانسته تمامی سنین را جذب کند؛ از این رو خرید خرما شکلاتی محبوبیت بیشتری نسبت به تنقلات ناسالم دارد. در واقع با خرید آن شما خرید شکلات را نیز انجام داده اید.

ترکیبات خرما شکلاتی

ترکیباتی که خرمای شکلاتی دارد:

  • خرما
  • گردو یا بادام
  • شکلات

هسته خرما را خارج می­کنند و جای هسته را با گردو یا بادام پر می­کنند. خرمای پر شده را با شکلات مایع شیرین یا شکلات شیری مایع اغشته می­کنند. روکش شکلات در فضای یخچال به شکل جامد تغییر شکل می­دهد. هر سه عضو این ترکیب تنقلات سالم و طبیعی هستند و هیچ عضو شیمیایی و غیر طبیعی به آن­ها اضافه نمی­شود.

 

مصرف خرما شکلاتی در کودکان و بزرگسالان

کودکان در حال رشد هر چه بیشتر تنقلات طبیعی و سالم­ مصرف کنند، روند رشد بهتری خواهند داشت. کوتاهی قد، اضافه وزن، بروز علایم گوشه­گیری و افسردگی، کمبود ویتامین و کمبود مواد مغذی در کودکان همگی از خطرات ناشی از مصرف تنقلات ناسالم است.

خرید خرما شکلاتی برای میان­ وعده نوجوانان و جوانان مفید است. خرما شیرین می باشد و قند موجود در آن سالم است؛ و هیچ ضرری ندارد. همچنین  باعث کاهش کلسترول و کاهش قند خون می­شود. خرما شکلاتی با تولید انرژی مورد نیاز برای بدن، میان وعده مناسبی است.

خرما شکلاتی جایگزین مناسب برای قند

در قدیم، اجداد ما در کنار چای و دمنوش­ها از کشمش و خرما استفاده می­کردند و همیشه از بدنی سالم برخوردار بودند. حذف قند و استفاده از خرما شکلاتی به جای آن برای همگان توصیه می­شود.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط