غنچه گل محمدی

480,000 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم
  • 100گرم

خرید غنچه گل محمدی

مزایای مصرف و خرید دمنوش غنچه گل محمدی

خرید دمنوش غنچه گل محمدی و مصرف آن خواص و فواید بسیاری دارد که در حفظ سلامت بدن بسیار مقوی است.

 ضد سرطان

 دمنوش غنچه گل محمدی سرشار از آنتی اکسیدان است و از ورود رادیکال­های آزاد به بدن جلوگیری می­کند. آنتی اکسیدان موجود در دمنوش غنچه گل محمدی مانع از تقسیم و تکثیر سرطانی سلول­های بدن می­شود.

آرامش بخش

 مصرف و خرید غنچه گل محمدی آرامش بخش می­باشد و نوشیدن دمنوش غنچه گل محمدی به مرور موجب کاهش استرس و اضطراب و آرامش اعصاب می­شود.

رفع اختلالات خواب

دمنوش غنچه گل محمدی، نوشیدنی موثر در تنظیم بی­خوابی و رفع اختلالات خواب است که توصیه می­شود افرادی که به این مشکل دچار هستند، هرشب دو ساعت قبل از خواب یک لیوان بنوشند.

رفع بوی دهان

غنچه گل محمدی خواص آنتی اکسیدان، ضد ویروس و ضد میکروب دارد و نوشیدن دمنوش غنچه گل محمدی با از بین بردن میکروب و ویروس لثه و حلق موجب خوشبو شدن بوی دهان می­شود.

سلامت پوست

گل محمدی حاوی ویتامین­های زیادی می­باشد که یکی از این ویتامین­ها، ویتامین ث است که خواص بسیاری دارد. دمنوش غنچه گل محمدی با خاصیت کلاژن سازی، موجب از بین رفتن لکه­های پوستی، چین و چروک­های پوست و آکنه می­شود و به مرور رنگ پوست روشن می­شود.

 تقویت سیستم ایمنی بدن

ویتامین­های موجود در دمنوش غنچه گل محمدی در بالا بردن سطح سیستم ایمنی بدن بسیار موثر است و ایمنی بدن در مقابل حمله ویروس­ها و میکروب­ها را تضمین می­کند.

 

موارد استفاده از غنچه گل محمدی

استفاده از غنچه گل محمدی تنها به تهیه دمنوش ختم نمی­شود و برای تزیین مورد استفاده قرار می­گیرد. در تزیین شله زرد و تزیین حلوا از غنچه گل محمدی استفاده فراوان می­شود. غنچه گل محمدی لابه­لای قند موجب عطری شدن قند می­شود و به جذابیت قندان اضافه می­کند. بسیاری از خانم­های باسلیقه با خرید غنچه گل محمدی، یخ­هایی با غنچه گل محمدی می­سازند و برای خنک­کردن شربت استفاده می­کنند.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط