آجیل مغز کچاپ

ترکیبات: مغز فندق ایرانی کچاپ - مغز پسته کچاپ - بادام هندی کچاپ - بادام درختی زرین ایرانی کچاپ

935,000 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید آجیل مغز کچاپ

به طور کلی آجیل مخلوط یکی از تنقلات سالم ایرانی است که می تواند بهترین جایگزین برای تنقلات صنعتی مثل چیپس و پفک و امثال آنها باشد چراکه نه تنها هیچ گونه ضرری ندارد بلکه بدن را از ابتلا به بسیاری از بیماری ها حفاظت می کند.
مخلوط مغز کچاپ یکی از تنقلات سالمی است که علاوه بر اینکه با سس کچاپ مزه دار شده و قسمتی از طعم تنقلات صنعتی را برای ما تداعی می کند، خواص و فواید خود را نیز حفظ کرده و می تواند یک میان وعده ی عالی برای همه خصوصا کودکان باشد.

این آجیل از چهار مغز پسته، بادام درختی ایرانی، بادام هندی و مغز فندق تشکیل شده که تمام آنها با طعم کچاپ مزه دار شده اند.

مخلوط آجیل مغز در حقیقت مجموعه ای از ویتامین ها را دارا می باشد که مصرف روزانه ی آن در رژیم غذایی، ما را از ابتلا به بسیاری از بیماری های مزمن و ناعلاج مثل سرطان حفظ می کند. معمولا مغز ها حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان هستند که نه تنها از ابتلا به انواع سرطان پیش گیری می کنند بلکه یک ماده ضد پیری نیز محسوب می شوند و پیدایش چین و چروک ها بر روی پوست را به تاخیر می اندازند.
از دیگر مواد مفید مغز ها می توان به فیبر اشاره کرد. فیبر به طور کلی برای دستگاه گوارش و تنظیم فعالیت روده یک ماده بسیار مفید است علاوه بر این در کنترل وزن، کنترل کلسترول، تنظیم قند خون و ... نقش بسزایی دارد.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط