آجیل مغز

ترکیبات: زمینی سرکه ای - بادام درختی زرین ایرانی لعابی - مغز فندق شور ایرانی - مغز پسته شور - بادام هندی زعفرانی - کشمش پیکامی

699,000 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید آجیل مغز

آجیل هفت مغز در واقع مجموعه ای از مغز های تازه و باکیفیت به علاوه ی برخی از میوه های خشک شده ی شیرین است. این آجیل خوش طعم شامل مغز پسته، مغز بادام درختی درشت، مغز گردو، مغز بادام هندی، مغز فندق، بادام زمینی طعم دار به همراه کشمش پیکامی می باشد.

تنوع این آجیل مخلوط بسیار بالاست و با امتحان کردن هر کدام از اجزای آن طعم متفاوتی از مغزها را تجربه می کنید. ترکیب این طعم های لذت بخش تجربه ی جدید از مزه ی آجیل را برای شما به همراه خواهد داشت. این مخلوط سالم یکی از بهترین میان وعده هاست که می توانید در رژیم غذایی روزانه ی خود جای دهید؛ به علاوه از آجیل مخلوط هفت مغز می توانید جهت پذیرایی در انواع مهمانی ها و دورهمی ها استفاده کنید.

از جمله املاح معدنی و ویتامین هایی که در این مخلوط خوش طعم یافت می شود می توان به آهن، فسفر، کلسیم، روی، مس، پتاسیم، منگنز، انواع ویتامین های A، B و E و همین طور آنتی اکسیدان و انواع پروتئین ها و اسید های چرب غیر اشباع اشاره کرد که وجود هر کدام از موارد ذکر شده برای حفظ سلامت بدن ضروری و حیاتی بوده و از ابتلا به انواع بیماری های نیز جلوگیری می کند.

از جمله ویتامین های این مخلوط آنتی اکسیدان فراوان آن است که یک ماده ی جادویی برای پیش گیری از سرطان محسوب می شود. به همین دلیل مصرف منظم این ترکیب از بیماری های مزمنی مثل بیماری های قلبی، بیماری های کلیوی و دیابت پیشگیری خواهد کرد.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط