دمنوش آویشن

8,800 تومان

خرید دمنوش آویشن

مزایای مصرف و خرید دمنوش آویشن

خرید دمنوش آویشن به همگان توصیه می­شود تا با مصرف آن سلامت بدن تضمین شود. برخی از مزایای این نوشیدنی مفید به شرح زیر است:

سلامت پوست

دمنوش آویشن با از بین بردن باکتری­های پوست، سلامت پوست را حفظ می­کند و آکنه­های پوستی و جای جوش را از بین می­برد و موجب شفافیت و روشنی پوست می­شود.

ضد قارچ

زمانی که پا طولانی مدت در کفش باشد، عروق پا محیط مناسبی برای رشد قارچ فراهم می­کند. آویشن خواص ضد قارچ دارد و از رشد و تکثیر قارچ در پا جلوگیری می­کند.

سلامت مو

خرید دمنوش آویشن برای افرادی که به دنبال سلامت موی سر هستند، به شدت توصیه می­شود. نوشیدن دمنوش آویشن باعث افزایش گردش خون در کف سر می­شود. با تداوم استفاده و به مرور با تقویت فولیکول­های مو، زمینه رشد مو را فراهم می­کند. قطع ریزش مو، ضخامت بخشی به تارهای مو، قطع شوره سر، رشد مو و درخشندگی مو، همگی از خواص دمنوش آویشن هستند.

ضد التهاب

دمنوش آویشن با خاصیت ضد التهابی، از التهاب پوست جلوگیری می­کند و در صورت بروز التهاب ­های پوستی، باعث التیمام می شود.

بهبود عملکرد معده

دمنوش آویشن موجب هضم کامل غذا می­شود و به درمان زخم معده کمک می­کند. مصرف آویشن در کاهش گاز معده و نفخ موثر است.

سلامت استخوان

دمنوش آویشن حاوی مقدار زیادی ویتامین K، کلسیم، منیزیم و آهن است و مصرف آن در رشد و تراکم  استخوان نقش به سزایی دارد. مصرف دمنوش آویشن به مرور حافظ استخوان است و بدن را از شکستگی و پوکی استخوان ایمن نگه می­دارد.

 

 

کاهش فشار خون

دمنوش آویشن با کاهش فشار خون، خطر ابتلا به بیماری­های قلبی و عروقی را کاهش می­دهد و خواص آنتی اکسیدان و ضد التهابی که دارد، باعث تقویت قلب می شود، و سلامت قلب را تضمین می­کند.

درمان کم خونی

آهن موجود در آویشن با تقویت گلبول­های قرمز، از بین برنده­ی فقر آهن و کم خونی بدن است.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط