خرما خشک زاهدی

99,200 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید خرما خشک زاهدی

این خرما از نوع صادراتی می باشد و با توجه به طرفداران زیادش، به خارج از کشور صادر می شود. این خرما به صورت نیمه خشک می باشد. رنگ این خرما قهوه ای متمایل به زرد است.

خواص خرما:

خرما به سبب داشتن فیبر و ویتامین ها و مواد معدنی، تقویت معده و روده را به همراه داشته، دستگاه گوارش را تقویت کرده و به هضم غذا کمک می کند. مصرف روزانه یک عدد خرما به بینایی و جلوگیری از شب کوری کمک می کند.
خرما منبعی سرشار از نیاسین، تیامین، ویتامین k، ویتامین A، اسید فولیک،روی و منیزیم است. خرما فعالیت مغز را بهبود بخشیده و استرس را کاهش می دهد و برای افرادی که سن بالایی دارند و در مغرض خطر آلزایمر هستند نیز بسیار مفید است.
خرما یکی از مبارزان سر سخت پوکی استخوان است؛ وجود سلنیوم، مس و منگنز به درمان درد های استخوانی و رشد و استحکام آن ها کمک می کند. خرما سرشار از آهن است و آهن موجب بهبود کم خونی می شود، کم خونی بیماری رایجی است که اغلب به طور ارثی با آن مواجه اند، خرما درمانی خوب و قطعی برای این بیماری است؛ رفع کم خونی موجب رفع خستگی و سستی بدن می شود. قند و کالری موجود در خرما باعث می شود تا با خوردن آن از انرژی زیادی برخوردار شوید و کالری و قند موجود در خرما به اضافه وزن کمک می کند. توصیه می شود کسانی که بیماری دیابت دارند در مصرف خرما با پزشک خود مشورت کنند.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط