تنقلات برای کودکان جدا از نیازی برای رفع گرسنگی های میان وعده ای، به نوعی تفریح نیز به حساب می آید. به خصوص این را باید در خاطر داشته باشیم که کودکان دوست دارند کار های بزرگسالان را تقلید کنند. یکی از معمول ترین لحظات تقلید بچه ها از بزرگسالان به طور به خصوص پسر بچه ها موقعی رخ می دهد که با مردان خانواده خود مشغول به دیدن مسابقات ورزشی از جمله فوتبال می شود.

این وظیفه ما به عنوان افرادی بزرگسال است که بر روی خورد و خوراک کودکان خود نظارت داشته و بهترین گزینه ها را برای آن ها فراهم آوریم. خوردن تخمه به دلیل چرب و سنگین بودن آن چندان گزینه مناسبی برای کودکان خردسال محسوب نمی شود به خصوص این که پوست سخت آن می تواند به لثه های لطیف ایشان و در صورت بد فرو داده شدن به مجاری گوارشیشان آسیب وارد کند.

از این رو ما نیازمند جایگزین های مناسبی برای این عزیزان کوچک هستیم.یکی از بهترین خوراکی ها برای بچه های کوچک ذرت بوداده یا همان پاپ کرن می باشد. این خوردنی سفید رنگ که سرشار از آنتی اکسیدان می باشد توسط برادران حسینی با طعم های مختلف برای دلبندان شما فراهم گشته تا بتوانید در عین تغذیه آن ها با خوردنی هایی که برای بدنشان بسیار مفید است آن ها را از نعمت تنوع هم بهره مند سازید.

خوراکی دیگری که توسط برادران حسینی به شما معرفی می شود ویت کرن است که جایگزینی برای چیپس و پفک؛ تهیه شده از ذرت های تازه و سالم و محصولا منحصرا تولید شده توسط این برند می باشد. در تهیه این خوراکی ما سلامت فرزندان شما را فاکتور اول خود قرار داده و سعی کرده ایم سهمی هرچند کم در بهبود تغذیه کودکان داشه باشیم. این محصول با چاشنی های متفاوتی تهیه گشته است تا سلیقه های مختلف را در بر بگیرد.

یکی دیگر از خوردنی های بسیار مفید برای کودکان خانواده بادام ها هستند، بادام هندی، بادام زمینی و بادام درختی تنقلاتی بسیار خوشمزه و سرشار از انواع ویتامین ها و چربی های مفید می باشند که برای کودکان به خصوص در بازه اولیه رشد آنها بسیار مفید است. هرچند باید در نظر داشت زیاده روی در مصرف هر خوراکی برای کودکان دلبندمان ضرر داشته و با وجود فواید زیاد هر خوراکی، در پی زیاده روی می تواند حتی بیماری به همراه داشته باشد.