بلوبری

727,500 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم
  • 100گرم

خرید بلوبری

بلوبری چیست؟

بلوبری یا زغال اخته آبی میوه ای است بومی نواحی آمریکای شمالی که معمولا به صورت ایستاده و یا درختچه های خمیده می باشد، نوعی گیاه گلدار با میوه ای همانند توت که به رنگ آبی تیره یا بنفش است.

درختچه بلوبری پس از کاشت به سرعت نمی تواند میوه تولید کند، حداقل مدت زمانی بین دو یا سه سال قبل از آنکه درختچه بلوبری به بلوغ برسد می تواند میوه تولید کند، اما معمولا تعداد میوه های تولید شده زیاد نیست. آب و هوا نقش بسیار موثری در تولید این نوع میوه دارد که تقریبا بهترین رشد درختچه های بلوبری در آب و هوای سرد می باشد.

خواص بلوبری

بلوبری یکی از خوشمزه ترین میوه های تابستانی است که برخلاف ظاهر کوچکش نقش بسیار موثری در نرم کردن پوست های خشک، تقویت عملکرد مغز و جلوگیری از آلزایمر و سرطان، کم شدن چربی اضافه بدن که نقش مهمی در جلوگیری از ابتلا به دیابت و بیماری قلبی داشته، کاهش کلسترول، جوان کننده پوست، گوارش سالم، کمک به کاهش وزن، پیشگیری از عفونت مجاری ادراری، رفع آکنه، جلوگیری از سفیدی مو ناشی از کم خونی، حفظ سلامت استخوان ها، پیش گیری از دیابت، کاهش یبوست، پیشگیری از زایمان زود درس و تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. چیپس میوه بلوبری به آسانی در دسترس همگان قرار گرفته است تا با مصرف به اندازه، بتوان تمامی خواص موجود در آن را به بدن خود انتقال داد.

 

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط