چیپس پوملو

294,500 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید چیپس پوملو

پوملو یکی از میوه های خانواده ی مرکبات است و به دلیل اینکه بومی جنوب شرقی آسیا و خصوصا چین می باشد، در ایران میوه ای ناشناخته محسوب می شود. در واقع پوملو به نام گریپ فروت چینی نیز شناخته شده است.

این میوه بیشترین میزان ویتامین ث  را در بین مرکبات دارد و حاوی مقادیر زیادی از ویتامین های A و B و املاح معدنی ، فسفر، پتاسیم، فیبر و آنتی اکسیدان است.

از خواص پوملو می توان به تحریک اشتها، کمک به هضم غذا، دفع ترشحات معده و صفرا، ادرار آور و دفع سموم بدن نام برد همچنین این میوه خاصیت چربی سوزی دارد و علاوه بر کاهش وزن بدن، از افزایش کلسترول بد خون پیش گیری می کند. از طرفی پوملو به کاهش سطح قند خون کمک کرده و می تواند برای بیماران دیابتی مفید باشد.
جالب است بدانید پوست این میوه به کنترل میزان استروژن در خانم ها کمک شایانی کرده و این سبب کاهش ریسک سرطان سینه در آنها می شود.

از مهم ترین خواص آن می توان به کاهش خستگی، سستی و رخوت اشاره کرد اما باید توجه داشته باشید که زیاده روی در مصرف آن باعث ایجاد سنگ های کلیوی در بدن می شود.

پوملو در ایران یک میوه ی جدید و ناشناخته است و از این رو  چیپس میوه ی آن می تواند یکی از تنقلات سالمی باشد که مزه ی متفاوتی دارد. بسیاری از افراد خواستار تست طعم جدید این میوه خواهند بود چرا که طعم لذت بخش و جدیدی را تجربه خواهند کرد.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط