چیپس آناناس

292,500 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید چیپس آناناس

آناناس از آن دسته محصولات استوایی است که طعم ترش و شیرینی دارد، ریشه ی آن در جنوب برزیل و پاراگوئه می باشد. دمای مناسب برای رشد این میوه  بین 16 تا 30 درجه سانتی گراد است، در صورتی که آناناس در دمای کمتر و یا بیشتر باشد باعث کندی و یا توقف در رشد آن می شود و اگر در دمای پایین تر از 6 درجه سانتی گراد، مدت زمان طولانی قرار بگیرد باعث می شود گیاه بمیرد.

درست است که آناناس بومی مناطق استوایی می باشد اما با کمی مراقبت و حوصله می توان آن را در آپارتمان نیز پرورش داد، به این صورت که در اواسط بهار و تابستان خارج از محیط خانه و در پاییز، زمستان و اوایل بهار، گیاه را در خانه قرار دهیم.

آناناس بخاطر مقدار زیاد ویتامین C موجود در خود باعث شده برای درمان بسیاری از بیماری ها نقش مفیدی را ایفا کند. در زمان جراحت و زخم برای ترمیم و بهبود آن بهترین محصول مورد استفاده می باشد چرا که کمک به تولید کلاژن سازی پوست می کند. برای اینکه سیستم ایمنی قوی داشته باشید توصیه می شود روزانه مقداری از آن را مصرف کنید. افراد زیادی از سینوزیت و بروشیت گله مند هستند که مصرف چیپس آناناس در درمان این بیماری ها مفید می باشد. استفاده از این محصول در دوران بارداری مانعی ندارد و مصرف به اندازه آن از یبوست نیز جلوگیری می کند، اما باید به این نکته هم توجه کرد که خانم های باردار نباید بیش از حد معقول از آن استفاده کننده چراکه باعث ایجاد حالت تهوع، اسهال و استفراغ می شود.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط