مغز بادام درختي نمکی

اتمام موجودی
  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم

خرید مغز بادام درختي نمکی

بادام از آن دسته تنقلاتی است که برخلاف ظاهر کوچکی که دارد بسیار مغذی و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی و انرژی است. خوردن تنها ده دانه بادام در روز انرژی شما را تامین کرده و مواد مغذی مورد نیازتان را تامین می کند.

خواص بادام:

از خواص بادام می توان به داشتن سطح بالایی از مواد مغذی، چربی های غیر اشباع و ویتامین ها اشاره کرد.
بادام درختی حاوی ویتامین E می باشد که این ویتامین به مرطوب کنندگی و آبرسانی پوست کمک بسیاری می کند. چربی های غیر اشباع یا اسید های چرب ضروری موجود در بادام، باعث کنترل سطح چربی پوست و از بین رفتن آکنه و جوش های سرسیاه می شود.


ویتامین های B2, B1, D, A, B6 و اسید های چرب موجود در بادام به حفظ رطوبت سطح پوست سر و شادابی و درخشانندگی مو می شود. همچنین درمان فولیکول های مو درمان و جلوگیری از شوره را به همراه دارد. پتاسیم موجود در بادام از فشار خون بالا جلوگیری می کند اما اگر شما دارای فشار خون بالا هستید بهتر است از نوع خام این نوع بادام استفاده کنید. آنتی اکسیدان موجود در بادام بعلاوه اسید های چرب آن از گرفتگی عروق و خطرات حمله های قلبی جلوگیری می کند. همچنین ویتامین E  از سکته های قلبی و مغزی جلوگیری می کند. مواد معدنی و ویتامین های فراوان موجود در بادام از آلزایمر پیشگیری کرده و حافظه را تقویت می کند. در این بادام احتمال وجود15 درصد تلخی و پوچی وجود دارد.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط