بادام برزیلی

1,179,000 تومان

  • 1کیلو گرم
  • 500گرم
  • 250گرم
  • 100گرم

خرید بادام برزیلی

ریشه این درخت در آمازون یافت می شود و بهترین آب و هوا برای پرورش این گیاه جنگل های آمازون است. از خواص این بادام عجیب و خوشمزه می توان به از بین بردن آکنه و جوش و کنترل چربی سطح پوست اشاره کرد. ویتامین E و سلنیوم فراوان موجود در بادام برزیلی از انواع سرطان پیشگیری می کند و تقویت سلول ها را بر عهده دارد.

برخی از خواص بادام برزیلی:

بادام برزیلی از ریزش مو جلوگیری کرده به افزایش رشد مو و تقویت ساقه مو و نرم و درخشان کردن مو کمک بسیاری می کند. استرس و افسردگی و اضطراب از مقوله هایی است که در دنیای امروز هرکس به نوعی با آن سر و کار دارد و سلنیوم موجود در بادام برزیلی این استرس و افسردگی را درمان کرده و از آن پیشگیری می کند.
بادام سرشار از فیبر است و فیبر موجود در بادام به تقویت دستگاه گوارش و هضم هرچه بهتر غذا و تقویت روده و معده و جلوگیری از زخم معده کمک بسیاری می کند.


کلسیم، سلنیوم، پتاسیم و منیزیم موجود در بادام برزیلی، فشار خون را کنترل کرده و به سلامت قلب کمک بسیاری می کند. کلسیم بسیار فراوان موجود در بادام برزیلی به استحکام استخوان و دندان ها کمک کرده و از پوکی استخوان در سنین بالا پیشگیری می کند. سلنیوم موجود در بادام برزیلی سطح هورمون های انرژی بخش را افزایش داده و خستگی و کرختی را از بدن دور می کند و یک مکمل طبیعی برای ورزشکاران به حساب می آید.

خریداران قبلی، این کالاها را نیز خریده اند:
مــحصولات مرتبط